Oferta turystyczna

Z MP3 po Kaliszu

Szanowni Państwo!

Wielu turystów chodzi własnymi ścieżkami. Nie lubią oni bycia w grupie ani reżimu czasowego, który jest następstwem zwiedzania zorganizowanego. Kaliski Oddział PTTK wychodząc im naprzeciw przygotowuje dla nich przewodników indywidualnych w postaci nagrań mp3. Na początek udostępniamy tylko turystom indywidualnym3 nagrania.

Ich odtwarzanie, każdy może dopasować do swojego tempa zwiedzania.

Ba! Aleja Wolności /część/ jest omówiona w dwu plikach – przez dwóch przewodników. Sądzimy, iż ich inne osobowości przyczynią się do pełniejszego ukazania walorów Kalisza...

Zapraszając do Kalisza życzymy przyjemnego wędrowania!

Pozdrawiam – MP3 /PREZES/

Wszelkie prawa do tekstów i nagrań zastrzeżone! Mimo ich udostępnienia i umożliwienia pobrania /tylko dla turystów indywidualnych/ właścicielem nagrań pozostaje Kaliski Oddział PTTK im. Stanisława Grawego. Niedopuszczalnym jest umieszczenie tych nagrań na jakiejkolwiek stronie internetowej ani jakiekolwiek inne wykorzystanie nagrania ( zarówno w całości jak i w części) bez zgody właściciela. Jednakże wyrażamy zgodę na umieszczanie linków do naszej strony ( a nawet o to prosimy). W przypadku korzystania z tekstu w celach naukowych lub publicystycznych należy podać źródło informacji / w tym autora tekstu/.

Zabronione jest komercyjne wykorzystanie tych nagrań, w tym oprowadzanie wycieczek grupowych z wykorzystaniem naszych plików mp3.

Pobranie przewodników w formie mp3 jest uzależnione od akceptacji powyższych warunków.

Pobierając MP3 z tej strony akceptuję powyższe warunki i poddaję się odpowiedzialności prawno- sądowej za naruszenie powyższych warunków.